Головна Новини Виїзний прийом та громадські слухання з питань охорони громадського порядку

Вересень 2018

Близько 25 осіб зібралися 13.09.2018 у приміщенні актового залу сільської ради с. Великополовецьке на виїзний прийом та громадські слухання з питань охорони громадського порядку, за участі керівника апарату райдержадміністрації В.Л. Салтанюка, начальника сектору превенції Сквирського ВП ГУНП в Київській області С.А. Дяченка, дільничного офіцера поліції В.М. Тригубчука, заступника начальника управління соціального захисту населення Н.М. Капітанюк, начальника відділу з обслуговування громадян Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області Т.В. Носанчук, директора Сквирського центру зайнятості населення С.Г. Кривуші, юристів та медпрацівника громадської приймальні народного депутата Руслана Сольвара.

Жителів села було поінформовано про стан правопорядку та злочинності на території району й населеного пункту, про зміни в законодавстві про надання пільг, субсидій, новації в пенсійному законодавстві, можливості працевлаштування та навчання.

Мешканцями територіальної громади порушувались питання незаконного спуску води по р. Собот та проїзд через село великовагового транспорту з перевищенням швидкості.

Під час виїзного прийому мешканці села мали змогу проконсультуватися з юристами громадської приймальні Руслана Сольвара та отримати кваліфіковану медичну допомогу.

Загалом учасники виїзного прийому відзначили ефективність проведення таких заходів, оскільки вони дають можливість громадянам вирішити свої проблеми, а керівникам – отримати інформацію про свою роботу з перших вуст.