Головна Новини Відбулося засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2018
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Васильовича Галюка відбулося засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Комісія розглянула наступні питання:

1.Про запобігання масових інфекційних захворювань і харчових отруєнь серед населення Сквирського району в тому числі щодо дотримання санітарного законодавства закладів громадського харчування (закусочних, кіосків та інших закладів громадського харчування швидкого приготування).

(Довгаль М.П, Теплова Л.Т, Галюк В.В., )

Заслухавши доповідь начальника Сквирського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Довгаля Миколи Петровича з вказаного питання , а також беручи до уваги пропозиції присутніх, комісія вирішила:

1. Інформацію з розглянутого питання взяти до відома.

2. Затвердити склад робочої групи по запобіганню захворюваності на гострі кишкові інфекції та харчові отруєння, пов’язаних з вживанням їжі швидкого приготування (додається)

Начальнику Сквирського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області

Довгалю М. П.

3. Посилити інформаційно – роз’яснювальну роботу через місцеві засоби масової інформації з даного питання.

Термін - постійно

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника Сквирського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Довгаля М. П., міського та сільських голів.

 

2. Про заходи щодо недопущення занесення збудника «африканської» чуми свиней (АЧС) на територію Сквирського району.

(Довголь М.П., Шуляк І.М., Гаврилюк О.Я., Теплова Л.Т. Галюк В.В.,)

 

Заслухавши доповідь начальника Сквирського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Довгаля Миколи Петровича з вказаного питання , а також беручи до уваги пропозиції присутніх, комісія вирішила:

1. Інформацію з розглянутого питання взяти до відома.

 

2. Райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування, власникам (керівникам) сільськогосподарських підприємств: забезпечити безумовне виконання Програми з організації оперативного реагування при виникненні масових захворювань чи загибелі тварин та створення резервного фонду у Сквирському районі Київської області на 2017-2018 роки.

Термін – постійно

 

3. Сквирському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області: попередити власників (керівників) сільськогосподарських підприємств, що утримують свиней, посадових осіб органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств та установ відповідно до повноважень про персональну відповідальність за невиконання рішень Державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Кабінеті Міністрів України, Київській обласній державній адміністрації, райдержадміністрації щодо заходів з профілактики та ліквідації африканської чуми свиней на території району.

Термін – постійно

 

4. Органам місцевого самоврядування; Сквирському ВП ГУ НП України в Київській області; Сквирському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області: продовжити заходи щодо припинення діяльності стихійних ринків та інших несанкціонованих місць торгівлі живими тваринами та продуктами тваринного походження.

Термін – постійно

 

5. Райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування: при організації сільськогосподарських ярмарок забезпечити завчасне інформування про місця проведення таких ярмарок районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області та забезпечити надання торгових місць власникам сільгосппродукції тільки за наявності експертних висновків відповідних державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи.

Термін – постійно

 

6. Сквирському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області: посилити інформаційно - роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність з розведення, вирощування, забою свиней та обігу продукції з них, а також серед населення щодо заходів з профілактики АЧС.

Термін – постійно

 

7. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника Сквирського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Довгаля М. П., міського та сільських голів.

 

3. Про попередження отруєнь грибами населення Сквирського району.

(Довголь М.П., Галюк В.В.)

 

Заслухавши доповідь начальника Сквирського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Довгаля Миколи Петровича з вказаного питання, а також беручи до уваги пропозиції присутніх, комісія вирішила:

 

1. Інформацію з розглянутого питання взяти до відома.

2. Управлінню Держпродспоживслужби в Сквирському районі спільно з місцевими органами самоврядування інформувати населення (особливо в святкові, передвихідні та вихідні дні) з питань попередження отруєнь грибами з широким застосуванням місцевих засобів масової інформації.

3. Міськсільвиконкомам вжити необхідних заходів щодо посилення контролю за дотриманням встановленого порядку торгівлі грибами, категорично заборонити їх продаж поза ринками та без попереднього проведення ветеринарно-санітарної експертизи, ліквідації осередків стихійної торгівлі.

4. Головному лікарю ЦРЛ вжити заходів щодо забезпечення медикаментами реанімаційного відділення для надання невідкладної медичної допомоги на випадок отруєння грибами.

5. Лабораторіям ветеринарно-санітарної експертизи посилити контроль за якістю та умовами реалізації грибів на ринку. Не допускати їх продаж без наявності висновків ветеринарно-санітарної експертизи.

6. Відділу освіти райдержадміністрації доповнити в межах компетенції програми питаннями профілактики отруєнь грибами, дикорослими рослинами, посилити роз’яснювальну роботу серед учнів шкіл, щодо запобігання отруєнь грибами.

7. Редакції газети „Вісник Сквирщини”, радіостудії „Шанс” висвітлювати заходи щодо попередження отруєнь грибами, при цьому акцентувати увагу на утримання від збирання дикорослих грибів перш за все населенням в т.ч. дітей, яке мало в них обізнане і не має достатніх навиків їх збирання, а також щонайшвидшого звернення за медичною допомогою при перших ознаках отруєнь грибами.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника Сквирського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Довгаля М. П., міського та сільських голів.

 

4. Про результати перевірки стану пожежної та техногенної безпеки Самгородоцького та Горобіївського відділень стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району.

(Дмитренко О.О.,Шуляк І.М., Палієнко С.І., Радчук С.П., Колесник-Гавронська Н.В.Галюк В.В.)

 

Заслухавши доповідь головного інспектора Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області Дмитренка Олександра Олександровича, а також беручи до уваги пропозиції присутніх, комісія вирішила:

1. Інформацію з розглянутого питання взяти до відома.

1. Керівникам відділень стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування:

1.1. Розробити план заходів по усуненню виявлених недоліків при обстеженні відділень та подати його до Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області та райдержадміністрації;

1.2. Директору Територіального центру спільно з управлінням фінансів райдержадміністрації передбачити, при уточненні бюджету на 2018 рік та складанні бюджету на наступні роки, кошти для покращення протипожежного стану стаціонарних відділень в селах Самгородок та Горобіївка.

2. Про хід виконання рішення розглянути на черговому засіданні комісії.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на Сквирський РС ГУ ДСНС України у Київській області та відділ з питань ЦЗ, ЛНЧК та ЖКГ райдержадміністрації

 

5. Про стан утримання дороги державного значення Р-18 Житомир-Попільня-Сквира-Володарка-Ставище.

(Скарбовійчук Р.П., Гаврилюк О.Я., Палієнко С.І., Ворушило М.С., Галюк В.В.)

 

Заслухавши доповідь начальника філії «Сквирське райДУ» Скарбовійчука Романа Петровича, а також беручи до уваги пропозиції присутніх, комісія вирішила:

1. Ділянку автодороги Р-18 км 104+202 км 119+926 визнати аварійно-небезпечною (акт обстеження додається).

2. Відділу з питань ЦЗ, ЛНЧК та ЖКГ підготувати звернення до Служби автомобільних доріг в Київській області щодо вжиття невідкладних заходів по ремонту та експлуатаційному утриманню дороги Р-18.

3. Про хід виконання рішення розглянути на черговому засіданні комісії, запросити власників дороги.

4. Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти на на філію «Сквирське райДУ» та відділ з питань ЦЗ, ЛНЧК та ЖКГ райдержадміністрації.

 

6. Про затвердження переліку потенційно небезпечних об'єктів Сквирського району на 2019 рік.

Заслухавши доповідь головного інспектора Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області Дмитренка Олександра Олександровича комісія вирішила:

1. Затвердити перелік потенційно небезпечних об'єктів Сквирського району на 2019 рік.

(перелік додається).

 

7. Про хід інвентаризації ЗСЦЗ.

(Ворушило М.С., Галюк В.В.)

 

Заслухавши виступ із зазначеного питання начальника відділу з питань ЦЗ, ЛНЧК та ЖКГ Ворушило Миколи Степановича, а також з метою забезпечення належного виконання законодавства, що діє у сфері цивільного захисту в частині організації укриття населення у захисних спорудах цивільного захисту (далі - ЗСЦЗ), комісія вирішила:

1. Інформацію взяти до відома.

2. Сквирському РС ГУ ДСНС у Київській області спільно з відділом з питань ЦЗ, ЛНЧК та ЖКГ райдержадміністрації.підготувати листи до Міністерства аграрної політики та ДП «Укрспирт» щодо проведення технічної інвентаризації ЗСЦЗ № 153501, яка розташована на території Тхорівського спиртового заводу.

3. Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти на Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області та відділ з питань ЦЗ, ЛНЧК та ЖКГ райдержадміністрації.

 

 

Переглядів: 93
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack