Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Вересень №351 04 вересня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Чабаненку Ігорю Миколайовичу для ведення"

Вересень 2018

№351 04 вересня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Чабаненку Ігорю Миколайовичу для ведення" Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Чабаненку Ігорю Миколайовичу для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Самгородоцької

сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Чабаненка І.М. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Самгородоцької сільської ради Сквирського району Київської області взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ № 032654, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Самгородоцьке» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, законами України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Чабаненку Ігорю Миколайовичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Самгородоцької сільської ради за № 646 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Самгородоцьке».

2

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Чабаненку Ігорю Миколайовичу виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк