Головна Новини Вітання голови райдержадміністрації з Днем юриста України

Жовтень 2018

Шановні юристи Cквирщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом, Днем юриста України!

Професія юриста історично пов’язана з поняттям справедливості.

Право має ключове значення у регулюванні суспільних відносин як на національному, так і на міжнародному рівні.

Бути юристом почесно і відповідально. Саме від вашого професіоналізму і принциповості залежить стан правової культури українського суспільства.

Верховенство права у суспільному житті повинне бути тією рушійною силою, яка приведе до усвідомлення кожним – від простого громадянина до першої особи у державі, що дотримання права та закону є принципом нашого життя.

Саме юристи покликані сьогодні відстоювати фундаментальні засади верховенства права і справедливості у житті суспільства, захищати конституційні права та свободи громадян, сприяючи становленню в Україні демократичної правової держави.

Упевнений, що Ви й надалі служитимете інтересам України та її громадян, примножуючи славні традиції вітчизняної правничої школи.

Прийміть слова глибокої вдячності за вашу нелегку працю.

Зичу Вам, шановні юристи, творчого натхнення, втілення нових задумів, наснаги у праці, нових професійних здобутків, вагомих досягнень в ім'я справедливості і процвітання рідної України!

З повагою,

Голова райдержадміністрації Василь Галюк