Головна Новини Голова райдержадміністрації В.В.Галюк провів робочу нараду щодо відзначення у Сквирському районі Дня захисника України з відповідальними особами.

Жовтень 2018

Василь Васильович доручив розробити відповідний план заходів з підготовки та відзначення свята, в який включити проведення 12-14 жовтня 2018 року урочистостей за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на сході держави, учасників Революції Гідності, ветеранів війни та військової служби, учасників українського визвольного руху, членів сімей загиблих і померлих воїнів, а також представників духовенства Сквирщини. Очільник району наголосив на необхідності організації покладання квітів до пам’ятників, обелісків, пам’ятних знаків, братських могил, Меморіалі Слави, та місць поховань на території Сквирського району. Слід провести військово-патріотичні, культурно-мистецькі, молодіжні, спортивно-масиві заходи. Організувати святкові концерти, велопробіг, уроки-зустрічі з учасниками АТО тощо. Просити духовенство району провести молебні за Україну та Українське військо, що захищає нашу державу від агресора, а також відправити панахиди за загиблими бійцями.

У бібліотеках району створити виставки відповідних підбірок. Організувати флеш-моби та інші заходи на честь Дня захисника України.