Головна Економіка Управління агропромислового розвитку Новини В с.Пустоварівка відбувся семінар по проекту «Аграрні розписки в Україні»

Жовтень 2018
29 30 31

В с.Пустоварівка відбувся семінар по проекту «Аграрні розписки в Україні» PDF Друк e-mail
Вівторок, 09 жовтня 2018, 13:13

09 жовтня 2018 року під керівництвом директора департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА Шупика С.М. та начальника управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації Сиворакші М.В., в ТОВ « Агрофірма Колос» с.Пустоварівка відбувся семінар по проекту «Аграрні розписки в Україні», що здійснюється Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, Група Світового банку), в Київській області.

В семінарі взяли участь сільськогосподарські і фермерські господарства Сквирського, Білоцерківського та Володарського районів.

Перед учасниками семінару виступили керівник проекту «Аграрні розписки в Україні» з Англії Хелен Феірлемб, координатор вище зазначеного проекту Сопільняк О.М.., які доповіли про механізм отримання матеріально- технічних ресурсів під заставу майбутньої сільськогосподарської продукції. Розкрили суть аграрних розписок та етапів їх оформлення. Досвідом використання аграрних розписок, поділився керівник ТОВ «Агрофірма «Колос» Центило Л.В., і провів презентацію про досягнення та результати роботи власного підприємства