Головна Новини Повідомлення організацій району День відкритих дверей на виробництві ДП ПАТ КИЇВХЛІБ «Сквирський хлібозавод»

Жовтень 2018

За ініціативи Сквирського районного центру зайнятості 10 жовтня 2018 року на території заводу проведено День відкритих дверей на виробництві, на який були запрошені безробітні які перебувають в даний час на обліку в центрі зайнятості.

Метою проведення заходу є надання можливості роботодавцю презентувати власне підприємство, а безробітним на власні очі ознайомитись із виробництвом, робочими місцями, соціальними гарантіями для працівників.

Презентуючи діяльність підприємства керівник Рибак Олександр Миколайович ознайомив з особливостями, специфікою роботи та асортиментом хліба та хлібобулочних виробів. Олександир Миколайович Рибак ознайомив з оплатою праці та соціальним пакетом на підприємстві. Наголосив, що на підприємство потрібні: технолог у виробництві хліба, муляр та водій автотранспортних засобів.

Презентація роботодавця пройшла дуже цікаво та змістовно. Безробітні отримали вичерпні відповіді на питання. Бажаючі працювати на даному підприємстві залишили своє резюме. Присутні подякували роботодавцю за цікаво проведену зустріч.