Головна Новини Засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Жовтень 2018

Під головуванням першого заступника голови РДА О.В.Славінської відбулося засідання постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглядались наступні питання:

Про організаційні заходи щодо підготовки дорожнього комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та взаємодії у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

Доповідачі: Троценко Роман Волоимирович – директор ТОВ «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління»

Скарбовійчук Роман Петрович – начальник філії «Сквирське райДУ»

Про затвердження Плану спільних дій органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, районних установ, підприємств та організацій в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Доповідач: Ворушило Микола Степанович – начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства.

Про затвердження складу міжвідомчого оперативного штабу на осінньо-зимовий період 2018-2019 років, регламенту його роботи та інструкції щодо взаємоінформування диспетчерських служб.

Про розгляд листа Сквирського РС ГУ ДСНС України в Київській області від 08.10.2018 № 471 .

Доповідач: Квашук Олександр Ігорович – заступник начальника ДПРЧ-7 м.Сквира.

Про стан протипожежного водопостачання в місті Сквира.

Доповідач: Квашук Олександр Ігорович – заступник начальника ДПРЧ-7 м.Сквира.