Головна Новини Повідомлення органів влади Натівські літаки в українському небі - сьогодні на Хмельниччині літали понад п'ятдесят крилатих бойових машин.

Жовтень 2018

Натівські літаки в українському небі - сьогодні на Хмельниччині літали понад п'ятдесят крилатих бойових машин. Серед них - і українська авіація. Навчання “Чисте небо” цьогоріч відвідав Президент. Похвалився - українські пілоти отримали найвищі оцінки колег.

В українському небі - півсотні військових літаків. В тому числі відомий на весь світ F15 Повітряних сил США. Американський тактичний винищувач, українські СУ і Міги та інші літаки - кілька годин крило до крила відпрацьовували складні зв'язки на координацію. Мета - підвищення рівня взаємосумісності для майбутніх спільних операцій сил НАТО.

Петро Порошенко, Президент України: "Уявіть собі, це найбільше навчання, яке ми маємо за останні 4 роки. В ньому задіяно понад 50 літаків з восьми країн-членів НАТО. І наші літаки - українських Повітряних Сил. 00:25 00:59 5 років тому українські літаки іржавіли на землі, а військові льотчики забули, що таке небо. І от сьогодні кожен з вас мав можливість переконатися в професійній майстерності українських пілотів, воїнів. Надскладні завдання виконують на рівних зі своїми іноземними колегами"

Детальніше за посиланням: https://dropmefiles.com/ldNKL