Головна Новини Повідомлення організацій району Акція Герой рятувальник року!

Листопад 2018

Акція Герой рятувальник року! Друк

Державною службою України з надзвичайних ситуацій щорічно проводиться Всеукраїнська акція “Герой - рятівник року”. Учасником Всеукраїнської акції “Герой-рятівник року” може стати кожний громадянин, який під час надзвичайної ситуації проявив мужність і героїзм. Лауреати акції будуть нагороджені Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій відзнакою “Герой-рятувальник року”.

Акція передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед найкращих.

Акція проводиться протягом року. Учасники акції, які стають лауреатами, нагороджуються відзнакою “Герой-рятівник року”. Відзнака вручається переможцям акції Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій під час урочистого святкування Дня рятівника.