Головна Новини Засідання районної комісії з відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об»єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення

Листопад 2018

Під керівництвом першого заступника голови РДА О.В.Славінської відбулося засідання районної комісії з відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення.

Комісія розглянула клопотання ПП «Агрофірма Розволожжя» щодо укладення договору оренди землі сільськогосподарського призначення на (невитребувані земельні частки (паї) загальною площею 12,74 га у кількості 3 (три) (невитребувані земельні частки (паї), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться в межах Антонівської сільської ради; клопотання ПП «Агрофірма Розволожжя» щодо укладення договору оренди землі сільськогосподарського призначення (невитребувані земельні частки (паї) загальною площею 8,9 га у кількості 2 (дві) (невитребувані земельні частки (паї), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться в межах Тхорівської сільської ради та клопотання ФОП Бондарчука Олександра Олександровича щодо продовження терміну дії договору оренди землі від 14.03.2016 року з передачі в користування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (невитребувані земельні частки (паї) у кількості 5 (п’ять) (невитребуваних земельних часток (паїв) загальною площею 24,82 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Малолисовецької сільської ради та прийняла відповідні рішення.