Головна Новини Повідомлення органів влади 27-ма позачергова сесія районної ради.

Листопад 2018

В залі засідань, під керівництвом голови райради В.В.Гриші відбулася 27-ма позачергова сесія районної ради. В роботі сесії брали участь голова райдержадміністрації В.В.Галюк, перший заступник голови РДА О.В.Славінська, начальник управління фінансів РДА М.В.Ульянова, начальник управління соціального захисту населення РДА Н.А.Рогоза, начальник відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту О.Л.Центило-Гіптенко, інші зацікавлені особи та представники ЗМІ.

Депутати заслухали та прийняли відповідні рішення з наступних питань:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 02-21-07 „Про районний бюджет Сквирського району на 2018 рік”.

Доповідач: Ульянова М.В, начальник управління фінансів Сквирської райдержадміністрації.

2. Про затвердження районної Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Доповідач: Колесник-Гавронська Н.В., директор (головний лікар) комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

3. Про вихід районної ради із складу засновників Пищиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сквирської районної ради Київської області та Пищиківського дошкільного навчального закладу ясла-садок Сквирської районної ради Київської області.

Доповідач: Грищенко О.Г., заступник голови Сквирської районної ради.