Головна Новини Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших ...

Листопад 2018

8 листопада перший заступник голови Сквирської райдержадміністрації О.В. Славінська провела спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і тимчасовоїкомісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На порядку денному розглянуто питання щодо заборгованості із сплати страхових внесків та з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій,щодо сплати єдиного соціального внеску фізичними особами - підприємцями на загальній системі оподаткування, а також питаннядотримання законодавства з оплати праці на підприємствах, в установах, організаціях району, а саме про страхувальників, у яких застраховані особи виконують роботи(надають послуги) за цивільно-правовими договорами та сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування громадянами, які зайняті в аграрному секторі району.

За результатами засідання були прийняті відповідні рішення.