Головна Новини Повідомлення організацій району «Увага! Збір-аварія».

Грудень 2018

04 грудня о 07:18 ранку співробітники Сквирського РС та 7 – ДПРЧ м. Сквира отримали спеціальне повідомлення «Увага! Збір-аварія».

Для рятувальників такий сигнал рівнозначний до військового «Тривога!» Тож і дії за таким сигналом вимагають від кожного рятувальника оперативності та зібраності. Отримавши таке повідомлення фахівці ДСНС повинні у визначені терміни прибути до підрозділу та бути готовими до виконання спеціальних завдань.

У рамках заходу було відпрацьовано алгоритм та порядок оповіщення начальницького та рядового складу, перевірено наявність та комплектацію спеціальних «валіз по тривозі» а також бойового одягу, спорядження та засобів індивідуального захисту.

Подібні раптові перевірки, проводяться з метою постійного тренування особового складу та підготовки його до оперативного реагування на будь-які надзвичайні події чи ситуації.