Головна Новини Відзначили Міжнародний день волонтерів.

Грудень 2018

В залі адміністрації зібралися керівники району і міста, волонтери та представники громадських організацій Сквирщини щоб урочисто відзначити Міжнародний день волонтерів.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації В.В.Галюк. «5 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

З 2014 року для України це свято є, як ніколи, важливим і актуальним. Слово «волонтер» стало майже тотожним слову «порятунок». Саме завдяки волонтерам і їх роботі українська армія отримала потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави.

В умовах бойових дій, коли кожен розуміє ступінь відповідальності за майбутнє, кількість громадян, які не стоять осторонь, а всіляко допомагають країні, суттєво збільшилася від пенсіонерів до учнів шкіл. Тому це свято є святом кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця.

Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки від імені кожної людини за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує.

Українські волонтери на сьогоднішній день це ті, хто своєю добровільною, самовідданою працею кожен день робить країну сильнішою.

Впевнені, доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме і процвітатиме. Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею!»-побажав Василь Васильович.

Привітав волонтерів і голова районної ради В.В.Гриша.

Грамотами райдержадміністрації і районної ради В.В.Галюк і В.В.Гриша нагородили найактивніших волонтерів Сквирщини.

Волонтери і керівники району зробили спільну фотографію на пам’ять про сьогоднішню подію.