Головна Новини Вітання голови РДА В.В.Галюка з Днем Збройних Сил України

Грудень 2018

Шановні військовослужбовці, воїни, ветерани війни і Збройних Сил!

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині

У цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність. Це - свято наших ветеранів, чиї скроні вже вкриті сивиною, а груди увінчані нагородами, молодих солдатів та учасників АТО, які сьогодні стоять в строю на захисті нашої країни, усіх чоловіків, які проходили військову службу і завжди готові стати на захист своїх родин, домівок, своєї землі.

Захист кордонів рідної землі, служба в лавах збройних сил це - покликання та обов’язок справжніх чоловіків.

Дорогі солдати і офіцери, нехай і надалі буде цілеспрямованою та плідною Ваша діяльність, ніколи не вичерпується енергія і натхнення, а щира любов до України та народна повага надихають Вас на нові звершення у благородній справі служіння та захисту держави. Здоров’я, щастя, миру і злагоди Вам і Вашим родинам.

Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.

З повагою, голова адміністрації В.В.Галюк