Головна Новини Повідомлення органів влади Всеукраїнська премія «Диво-дитина»

Січень 2019

У травні 2019 року Всеукраїнська премія «Диво-дитина» 11-й рік поспіль буде нагороджувати найталановитіших дітей нашої країни.

За цей час зазначена премія стала найбільш очікуваною подією для дітей України і щороку визначає найобдарованіших представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року».

Основна мета премії – пошук, відбір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших дітей України.

Премія вручається на основі експертної оцінки та за встановленими номінаціями дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві; унікальні розумові або фізичні здібності; дітям рятівникам.

Номінації Премії: «Найрозумніша дитина»; «Найтворча дитина»; «Найспортивніша дитина»; «Найдивовижніша дитина»; «Найгероїчніша дитина».

Подробиці на сайті

Номінації Премії: «Найрозумніша дитина»; «Найтворча дитина»; «Найспортивніша дитина»; «Найдивовижніша дитина»;  «Найгероїчніша дитина».

Подробиці на сайті www.divo-dutuna.com