Головна Новини Нарада з сільськими головами

Січень 2019

10 січня 2019 року під головуванням голів районної державної адміністрації В.В. Галюка та районної ради В.В. Гриші відбулася нарада з сільськими головами, на порядок денний якої винесено наступні питання:

1. Про розгляд звернень громадян та голів територіальних громад з приводу незадовільного стану здійснення перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції райдержадміністрації

Доповідають: перший заступник голови райдержадміністрації Славінська О.В., начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Пилюта О.П.

2. Про програму відшкодування пільгового перевезення громадян перевізниками, що працюють на маршрутах загального користування, віднесених до компетенції райдержадміністрації, з місцевихбюджетів.

Доповідає: начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н.А. Рогоза

Із вступним словом до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації В.В. Галюк та голова районної ради В.В. Гриша.

Перший заступник голови райдержадміністрації Славінська О.В. та начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Пилюта О.П. інформували про проблемні питання здійснення перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції райдержадміністрації. До Київської облдержадміністрації, урядової гарячої лінії надходять скарги від мешканців району на незадовільне транспортне обслуговування пасажирів на деяких сільських маршрутах.

З метою вирішення проблем із транспортним забезпеченням райдержадміністрацією створено комісію з вирішення проблемних питань транспорту та зв»язку Сквирського району, якою протягом 2018 року проведено 14 засідань.

Під час останнього засідання комісії, яке відбулося 4 січня цього року під головуванням першого заступника голови Сквирської райдержадміністрації Славінської О.В., розглянуто питання щодо незадовільної роботи перевізника Підгорецького А.Ф. (недотримання графіка, зрив рейсів). Через вказані порушення перевізнику попередньо вже було вручено 3 приписи, і станом на сьогодні райдержадміністрація в односторонньому порядку може розірвати договір на перевезення. Відповідно до поданої заяви Підгорецький А.Ф. відмовився обслуговувати маршрути Сквира-Терешки, Сквира-Домантівка (через Квітневе), аргументуючи відмову збитковістю цих маршрутів.

Пилюта О.П. повідомив, що у 2018 році райдержадміністрацією було проведено 4 конкурси на перевезення, з яких відбувся лише один. Основною причиною того, що перевізники не подають документи на конкурс є збитковість рейсів. Проблему можна було б вирішити, прийнявши місцеві програми відшкодування пільгових перевезень.

Проект відповідної програми презентувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н.А. Рогоза.

За підсумками наради сільським головам рекомендовано розглянути питання щодо розробки місцевих програм відшкодування пільгових перевезень. Проект програми та порядок відшкодування пільгового проїзду буде надіслано на адреси сільських рад.