Головна Новини Повідомлення організацій району З метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей провели відпрацювання с. Руда

Січень 2019
28 29 30 31

З метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей провели відпрацювання с. Руда Друк

11 січня з метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей рятувальники Сквирського районного сектору провели відпрацювання с. Руда

У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи, фахівці ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання протипожежних правил в побуті. Говорили про користування приладами обігріву: печами, “буржуйками”, камінами. Закликали не перевантажувати електромережу, вмикаючи в розетки одночасно декілька потужних приладів. Не оминули увагою й тему про невідомі вибухонебезпечні предмети та правила поведінки на кризі.

В рамках заходу співробітники ДСНС розповіли господарям осель, як діяти у разі виникнення пожежі, вказали на існуючі недоліки, наддали рекомендації щодо їх усунення та вручили профілактичні листівки із зазначенням екстреного номеру 101!