Головна Новини Повідомлення органів влади Верховним Головнокомандувачем не може бути людина, залежна від наркотиків - Президент Порошенко

Квітень 2019

«Вважаю, що є надзвичайно великою загрозою, коли є підозра, що кандидатом або навіть Президентом України, Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил може стати людина, яка не виключено, що має наркотичну залежність. І для того, щоб зняти ці питання, в цьому зацікавленні обидва кандидата, в цьому зацікавлений кожен українець, який робить свідомий вибір рівно за два тижні», - наголосив Президент України Петро Порошенко в ефірі телеканалу «Україна». Глава держави підкреслив, що людина, яка претендує на найвищу посаду в державі не повинна мати таку залежність.

Детальныше за посиланням: https://www.president.gov.ua/news/verhovnim-golovnokomanduvachem-ne-mozhe-buti-lyudina-zalezhn-54578