Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2019 Квітень №97 09 квітня 2019 року "Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей Сквирського району у 2019 році"
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2019
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

№97 09 квітня 2019 року "Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей Сквирського району у 2019 році" Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Про організацію і проведення оздоровлення

та відпочинку дітей Сквирського району у 2019 році

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про оздоровлення та відпочинок дітей", Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» до 2022 року, затвердженої рішенням Сквирської районної ради від 26 квітня 2018 року № 08-23-07, на виконання розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 15 березня 2019 року № 142 «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році» з метою удосконалення організації повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей у 2019 році:

 

1 Затвердити План заходів щодо організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році (додаток 1).

 

2. Утворити міжвідомчий оперативний штаб із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році (додаток 2).

 

3. Виконавчим комітетам сільських, міської рад Сквирського району передбачити у місцевих бюджетах кошти на оздоровлення та відпочинок дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, протягом 2019 року, діти віком від 7 – 17 років включно.

4. Сприяти залученню підприємств, установ та організацій усіх форм власності, благодійних організацій та фондів щодо надання фінансової та матеріальної допомоги в організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

 

5. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам районної державної адміністрації, районним організаціям та установам, виконкомам сільських, міської рад забезпечити безумовне виконання заходів; про хід їх виконання щомісячно, до 1 числа, інформувати службу у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації.

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської районної державної адміністрації І.О.Петрусевич.

Голова адміністрації                                                                   В. ГАЛЮК


Додаток 1

до розпорядження голови

адміністрації

09.04.2019 97

 

План заходів

щодо організації і проведення оздоровлення

та відпочинку дітей у 2019 році

1. Вжити заходів щодо забезпечення у 2019 році не менше 70 % дітей шкільного віку послугами з оздоровлення та відпочинку.

Стовідсотково забезпечити оздоровленням та відпочинком дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей – не менше 70 відсотків.

Служба у справах дітей та сім’ї,відділ освіти райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Постійно.

2. При визначенні місць проведення оздоровлення та відпочинку забезпечити оптимальні умови для безпечного перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку шляхом направлення їх до закладів, що розташовані на території Сквирського району або територіях максимально віддалених від зони проведення антитерористичної операції, тимчасово окупованої території та територій, що межують з ними.

Служба у справах дітей та сім'ї, відділ освіти райдержадміністрації, міський та сільські виконавчі комітети

Постійно.

3. Забезпечити надання допомоги на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, особливу увагу приділити дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, дітям осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Служба у справах дітей та сім'ї, відділ освіти райдержадміністрації, міський та сільські виконавчі комітети

Постійно.

4. Організувати інформаційну кампанію щодо залучення позабюджетних коштів від підприємств, установ та організацій усіх форм власності, благодійних організацій та фондів щодо надання фінансової та матеріальної допомоги в організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Служба у справах дітей та сім’ї, відділ освіти райдержадміністрації, сектор взаємодії з громадськістю та інформатизації апарату райдержадміністрації, міський та сільські виконавчі комітети

Постійно.

5. Забезпечення координації діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, задіяних у організації відпочинку та оздоровлення.

Служба у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації

Постійно.

6. Забезпечувати відповідно до статті 7 Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" підтримку дитячих закладів оздоровлення та відпочинку шляхом вирішення у встановленому порядку питань надання пільг із землекористування, оплати комунально-побутових послуг, сплати місцевих податків та зборів.

Відділ освіти райдержадміністрації, міський та сільські виконавчі комітети

Червень-серпень.

7. Активізувати роботу з підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, а також благодійними організаціями і фондами щодо залучення позабюджетних коштів для організації роботи наметових таборів.

Служба у справах дітей та сім'ї, відділ освіти райдержадміністрації, міський та сільські виконавчі комітети

Постійно.

8. Проведення засідань, нарад з питань відпочинку та оздоровлення дітей.

Служба у справах дітей та сім'ї

райдержадміністрації

Протягом року.

9. Забезпечити реалізацію програм і заходів національно-патріотичного виховання дітей та молоді в рамках організації літніх наметових таборів.

Служба у справах дітей та сім'ї, відділ освіти, відділ культури, релігій, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації, міський та сільські виконавчі комітети

Травень-серпень.

10. Вживати дієвих заходів щодо недопущення перепрофілювання дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, їх злиття, закриття та скорочення ліжко-місць незалежно від їх типів та форм власності.

Відділ освіти райдержадміністрації, міський та сільські виконавчі комітети

Постійно.

11. Рекомендувати керівникам пришкільних таборів та позаміського табору "Росич-2019" Сквирського району:

11.1. Організувати роботу щодо забезпечення пожежної безпеки в зонах відпочинку та оздоровлення.

11.2. Привести у відповідність до вимог норм та правил пожежної безпеки шляхи евакуації, системи протипожежного захисту, електрогосподарства, внутрішній та зовнішній водопровід дитячих оздоровчих закладів та таборів відпочинку. Забезпечити будівлі та приміщення дитячих оздоровчих закладів та таборів відпочинку необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння, укомплектувати пожежні щити необхідним протипожежним інвентарем.

11.3. У встановленому порядку визначити відповідальних осіб за протипожежний стан будівель, споруд, приміщень та покласти на них здійснення контролю за дотриманням протипожежного режиму на закріплених дільницях.

11.4. Дозволяти купання дітей, які відпочивають в оздоровчих закладах поблизу водного об’єкта, тільки в спеціально відведених і обладнаних місцях відповідно до вимог Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 10 квітня 2017 року № 301, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 травня 2017 року за № 566/30434, та санітарних норм.

11.5. Невідкладно повідомляти в телефонному режимі та письмово (за допомогою електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) службу у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації про надзвичайні випадки, що стосуються пожежної безпеки, отруєння дітей в закладах оздоровлення та відпочинку дітей під час їх перебування.

Відділ з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, Сквирський РС ГУ ДСНС, міський та сільські виконавчі комітети

Травень-серпень.

12. Провести заняття з педагогічним персоналом закладів відпочинку з питань надання невідкладної допомоги дітям.

Відділ освіти райдержадміністрації, КНП СРР "Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

Травень.

13. Забезпечувати належний рівень безпеки та надійності транспортного обслуговування дітей під час перевезення їх до місць оздоровлення і відпочинку та у зворотному напрямку, організовувати супроводження колон автобусів підрозділами управління превентивної діяльності.

Сквирський відділ поліції ГУ НП в Київській області,

відділ освіти райдержадміністрації

Постійно.

14. Проведення оглядів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку щодо дотримання ними належних умов перебування дітей, стану виховного процесу та дозвілля.

Міжвідомчий оперативний штаб з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей

Травень-серпень.

15. Забезпечити дотримання публічної безпеки та порядку в місцях відпочинку та оздоровлення дітей. Здійснювати цілодобове патрулювання працівниками правоохоронних органів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Сквирський відділ поліції ГУ НП в Київській області

Постійно.

16. Визначення (з урахуванням результатів медичного огляду та висновків лікарів) категорій дітей шкільного віку, що потребують оздоровлення влітку, за можливістю – направлення їх до дитячих санаторних та лікувальних закладів.

КНП СРР "Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", служба у справах дітей та сім'ї райдержадміністрації

Постійно.

 

17. Забезпечити в установленому порядку медогляд та видачу медичних довідок для дітей, які направляються на відпочинок та оздоровлення до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на районному та міському рівні.

КНП СРР "Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

Постійно.

18. З метою попередження дитячої та підліткової бездоглядності, безпритульності вжити заходів щодо забезпечення зайнятості підлітків, учнівської та студентської молоді під час літніх канікул шляхом організації діяльності літніх мовних таборів, таборів з денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів, молодіжних трудових загонів, розширення екскурсійно-туристичних подорожей, обміну груп дітей з іншими регіонами України, близького та далекого зарубіжжя.

Служба у справах дітей та сім'ї, відділ освіти райдержадміністрації, Сквирський відділ поліції ГУ НП в Київській області, міський та сільські виконавчі комітети

Постійно.

 

19. Надавати службі у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації оперативну інформацію про кількість дітей, забезпечених оздоровленням та відпочинком, за формою, визначеною службою у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації.

Служба у справах дітей та сім'ї

райдержадміністрації

З червня 2019 року (щотижнево).

Провідний спеціаліст служби

у справах дітей та сімї Сквирської

районної державної адміністрації                                         І. КОНОНСЬКА

 

 

Додаток 2

до розпорядження голови

адміністрації

09.04.2019 97

ПОСАДОВИЙ СКЛАД

міжвідомчого оперативного штабу із координації

проведення оздоровлення та відпочинку дітей

у 2019 році

Голова оперативного штабу – заступник голови Сквирської райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків

 

Заступник голови оперативного штабу – начальник служби у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації

 

Секретар оперативного штабу – провідний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації

 

Члени оперативного штабу:

 

Начальник відділу освіти Сквирської  райдержадміністрації

 

Директор Сквирського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Начальник управління фінансів Сквирської райдержадміністрації

 

Районний педіатр КНП СРР «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (за згодою)

 

Завідувач Білоцерківського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Державної установи «Київський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» (за згодою)

 

Начальник управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації

 

Представник сектору превенції Сквирського відділу поліції ГУ НП в Київській області (за згодою)

 

Начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства Сквирської райдержадміністрації

 

Начальник-головний бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Сквирської райдержадміністрації.

 

Начальник відділу соціальної та психологічної підтримки учасників антитерористичної операції та їх сімей Сквирського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

 

Провідний спеціаліст служби

у справах дітей та сімї Сквирської

районної державної адміністрації                                         І. КОНОНСЬКА

Переглядів: 45
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack