Головна Новини Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ

Квітень 2019

Під керівництвом голови РДА В.В.Галюка відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій   та установ

Розглядались наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації,   районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач:  Салтанюк Віктор Леонідович – керівник  апарату  Сквирської райдержадміністрації;

2.  Про стан оперативної обстановки на території  району.

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович  – начальника Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

3. Про  організацію оздоровлення учнів закладів середньої освіти в літній період 2019 року.

Доповідач:  Заболотний Олександр Вікторович - начальник відділу освіти райдержадміністрації;

4. Про результати розгляду на обласній архітектурно – містобудівній раді двох детальних планів територій земельних ділянок за межами населених пунктів: існуючого сміттєзвалища на території міської ради та  під будівництво  біозаводу на території  Пищиківсько старостинського округу Фурсянської об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Гаврилюк Ольга Яківна- завідувач сектору містобудування та архітектури Сквирської РДА;

5. Про стан реалізації урядової програми щодо забезпечення доступності лікарських засобів для лікування окремих захворювань.

Доповідач:Колесник-Гавронська Наталія Володимирівна - директор  комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський РЦПМСД»

6. Про стан реалізації районної програми профілактики та лікування онкозахворювань за 2018 і І квартал 2019 року

Доповідач:Чиж Андрій Григорович - голова комісії з реорганізації – головний лікар Сквирської  ЦРЛ.

7. Про виконання п.5 протоколу №18 від 11.03.2019 он-лайн наради у голови Київської облдержадміністрації  щодо  проведення на місцевих дорогах району аварійно-ямкового ремонту.

Доповідач: Ворушило Микола Степанович - начальник відділу з питань цивільного захисту,  ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства;

8. Про хід проведення двомісячника  благоустрою населених пунктів району.

9. Про проведення в районі Дня охорони праці.

Доповідач: Капітанюк Наталія Миколаївна – заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

10. Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах  райдержадміністрації.

Доповідач: Шеремет Олена Борисівна - завідувач сектору контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації.