Головна Новини Повідомлення організацій району Працівники 7 –ДПРЧ м. Сквира взяли участь у проведені Всеукраїнської дитячо-юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Травень 2019
    1 2 3 4 5
27 28 29 30 31

Працівники 7 –ДПРЧ м. Сквира взяли участь у проведені Всеукраїнської дитячо-юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Друк

11 травня працівники 7 –ДПРЧ м. Сквира взяли участь у проведені Всеукраїнської дитячо-юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Під час заходів дітям розповіли про тактико-технічні особливості пожежних автомобілів та їх призначення, види пожежно-технічного обладнання та умови його використання, особливості роботи в непридатному для дихання середовищі та організації роботи ланок ГДЗС. Також працівниками був проведений майстер клас по проведенню таких нормативів як: в’язання рятувальної петлі з одяганням її на потерпілого та закріплення рятувальної мотузки за конструкцію 4 способами. В кінці дітям нагадали правила пожежної безпеки в побуті та правила безпечного відпочинку біля водойм та на природі.