Головна Новини Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ

Травень 2019

Під керівництвом голови райдержадміністрації В.В.Галюка відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій   та установ

Розглядались і обговорювались наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації,   районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач:  Салтанюк Віктор Леонідович – керівник  апарату  Сквирської райдержадміністрації;

2.  Про стан оперативної обстановки на території  району.

Доповідач: Гіптенко Руслан Анатолійович  – заступник начальника Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

3. Про підсумки виконання місцевих бюджетів за доходами за січень - квітень  2019 року.

Доповідач: Ульянова Марія Василівна – начальник управління фінансів райдержадміністрації.

4. Про стан надходження податків від зборів, які забезпечували  виконання дохідної частини місцевих бюджетів різних рівнів  та стан заборгованості по податкам і зборам за січень - квітень  2019 року.

Доповідач: Марченко Лариса Миколаївна – начальник Сквирської державної податкової інспекції  Білоцерківської  ДФС у Київській області.

5. Про хід підготовки до   проведення  в районі Відкритого Всеукраїнського фестивалю «Ми-діти твої Україно!» в с. Пустоварівка Сквирського району.

Доповідачі:  Центило – Гіптенко Олеся Леонідівна - начальник відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації:

Заболотний Олександр Вікторович - начальник відділу освіти райдержадміністрації;

6. Про впровадження в Сквирській центральній районній лікарні медичної  інформаційної  системи.

Доповідач: Чиж Андрій Григорович - голова комісії з реорганізації – головний лікар Сквирської  ЦРЛ.

7. Про виконання п.5 протоколу №18 від 11.03.2019 он-лайн наради у голови Київської облдержадміністрації  щодо  проведення на місцевих дорогах району аварійно-ямкового ремонту.

Доповідач: Ворушило Микола Степанович - начальник відділу з питань цивільного захисту,  ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства;

8. Про хід проведення двомісячника  благоустрою населених пунктів району.

9.  Про підсумки селекторної наради під головуванням міністра соціальної політики України А. Реви щодо порядку призначення субсидій 11 травня 2019 року

Доповідач: Рогоза Надія Анатоліївна - начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

10. Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах  райдержадміністрації.

Доповідач: Шеремет Олена Борисівна - завідувач сектору контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації.