Вересень 2012

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

20 березня 2012 року                                                                                        № 104

Про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського

призначення (невитребувані земельні частки (паї))

ТОВ “Надія-10“  в межах Горобіївської сільської  ради

Розглянувши клопотання ТОВ “Надія-10“ про передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 8 шт. загальною площею 26,658 га в межах Горобіївської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність  земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 1 від 13.01.2012 року) та керуючись ст. ст. 17, 124, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок  власникам  земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі», Порядком реєстрації договорів оренди земельної частки (паю), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24.01.2000 року №119:

1. Надати в оренду ТОВ “Надія-10“ невитребувані земельні частки (паї) кількістю                      8 шт. загальною площею 26,658 га за №№19,20,23,24,72,73,3,160 відповідно до схеми поділу земель колективної власності КСП «Червоний лан» с.Горобіївка, вартістю        665762,82 гривень в межах Горобіївської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на   1 рік, з дати реєстрації договору оренди.

2. Встановити річну орендну плату за орендовані земельні частки (паї) в розмірі             3,5% від їх загальної вартості, що складає 23301,07 грн (двадцять три тисячі триста одна гривня, 07 коп), яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом                                 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем  звітного місяця на розрахунковий рахунок Горобіївської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

3. В разі коли власники земельних часток (паїв) або їх спадкоємці отримають державні акти на право власності на земельні ділянки, до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

4. Орендарю укласти договір оренди земельних часток (паїв) та зареєструвати його у Горобіївській сільській раді.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                                  М.Д.Горбалінський