Вересень 2012

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

20 березня 2012 року                                                                                        №105

Про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського

призначення (невитребувані земельні частки (паї))

ФГ “Добробут-10“  в межах Великополовецької сільської  ради

Розглянувши клопотання ФГ“Добробут-10“ про передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 2 шт. загальною площею 5,66 га в межах Великополовецької сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність  земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 1 від 13.01.2012 року) та керуючись ст. ст. 17, 124, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок  власникам  земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі», Порядком реєстрації договорів оренди земельної частки (пай), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24.01.2000 року №119:

1. Надати в оренду ФГ“Добробут-10“  невитребувані земельні  частки (паї) кількістю            2 шт. загальною площею 5,66 га за  № № 699,700, відповідно до схеми поділу земель колективної власності КСП «Гігант» с.Великополовецьке, вартістю 164417,79 гривень  в межах Великополовецької сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на   1 рік, з дати реєстрації договору оренди.

2. Встановити річну орендну плату за орендовані земельні частки (паї) в розмірі             3,5% від їх загальної вартості, що складає 5754,62 грн (п’ять тисяч сімсот п’ятдесят чотири гривні, 62 коп), яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом                                 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем  звітного місяця на розрахунковий рахунок Великополовецької сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

3. В разі коли власники земельних часток (паїв) або їх спадкоємці отримають державні акти на право власності на земельні ділянки, до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

4. Орендарю укласти договір оренди земельних часток (паїв) та зареєструвати його у Великополовецькій  сільській раді.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                                  М.Д.Горбалінський