Головна Новини «Хай сонечко сяє всім дітям Європи»

Травень 2019

17.05.2019 року біля районного Будинку культури відбулося дитяче свято «Хай сонечко сяє всім дітям Європи» до Дня Європи, адже саме в травневі дні європейське співтовариство відзначає День Європи, що в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас, а ми є її частиною. Звучить Європейський гімн. Святкову програму продовжують вихованці вокальної студії «Сузір'я» районного центру дитячої та юнацької творчості, керівник Людмила Корзун: Анастасія Бойко, Аліна Сотніченко, Софія Хижняк, Валерія Ковальчук, Ангеліна Шевчук, Денис Савіцький, Софія Конюх, Валерія Сандул, сестри Віра, Надія, Любов Фіялки. Діти взяли активну участь у літературному конкурсі та конкурсі на кращий малюнок на асфальті «Цей кольоровий світ дитинства». Свято провела Діана Маличенко. Помічник депутата Верховної Ради України Віталія Гудзенка Евгеній Вітальович Гудзенко привітав усіх зі святом та вручив кожному солодощі.