Головна Новини Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ.

Травень 2019

Під керівництвом голови райдержадміністрації В.В.Галюка проведено нараду  з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій   та установ.

Розглядались наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації,   районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідає:  Салтанюк Віктор Леонідович – керівник  апарату  Сквирської райдержадміністрації;

2.  Про стан оперативної обстановки на території  району.

Доповідає: Гіптенко Руслан Анатолійович  – заступник начальника Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

3. Про основні показники розвитку Сквирського району за І квартал  2019  року.

Доповідає: Пилюта Олександр Петрович - начальник відділу економічного розвитку Сквирської РДА;

4. Про заходи щодо продовження функціонування фельдшерських пунктів в сільській місцевості.

Доповідає: Колесник – Гавронська Наталія Володимирівна - директор  комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський РЦПМСД»

5. Про готовність пришкільних таборів до проведення відпочинку школярів.

Доповідає: Заболотний Олександр Вікторович - начальник відділу освіти райдержадміністрації;

6. Про зміни в фінансуванні та діяльності закладів охорони здоров»я вторинного рівня.

Доповідає:Чиж Андрій Григорович - голова комісії з реорганізації – головний лікар Сквирської  ЦРЛ.

7. Про стан утримання доріг на території Сквирського району.

Доповідає: Ворушило Микола Степанович - начальник відділу з питань цивільного захисту,  ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства райдержадміністрації ;

8.  Про організацію  оздоровлення та відпочинку дітей району.

Доповідає: Вигівська Оксана Сергіївна- начальник служби у справах дітей та сім»ї райдержадміністрації

9.  Про укладання договорів підприємств – надавачів послуг з АТ «Ощадбанк».

Доповідає: Капітанюк Наталія Міколаївна - заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

10. Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах  райдержадміністрації.

Доповідає: Шеремет Олена Борисівна - завідувач сектору контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації.