Вересень 2012

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

05 березня   2012 року                                                                               №84

Про нагородження медаллю голови

Сквирської районної державної адміністрації

«За заслуги перед Сквирським районом» та

відзнакою голови Сквирської районної державної

адміністрації «Чарівна сила України» з нагоди

Міжнародного жіночого дня 8 Березня

Відповідно до Закону України ”Про місцеві державні адміністрації”, на виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 05.09.2011 № 492 “Про затвердження Положення про медаль голови Сквирської районної державної адміністрації «За заслуги перед Сквирським районом»:

1. Відзначити медаллю голови Сквирської районної державної адміністрації «За заслуги перед Сквирським районом» за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району та з нагоди Міжнародного жіночого дня  8 Березня (додаток 1).

2. Відзначити відзнакою голови Сквирської районної державної адміністрації «Чарівна сила України» за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня (додаток 2).

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації профінансувати райдержадміністрацію в сумі 414 грн. 00 коп. ( чотириста чотирнадцять гривень 00 коп.) за рахунок загальних асигнувань, передбачених у районному бюджеті на 2012 рік на виконання «Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Сквирським районом, здійснення представницьких та інших заходів на 2010-2015 роки» згідно з кошторисом витрат (додаток 3).

Голова адміністрації                                                           М.Д.Горбалінський