Головна Новини Засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Червень 2019

B приміщенні Сквирської райдержадміністрації, під керівництвом заступника голови РДА І.О.Петрусевич, відбулося засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг,  житлових субсидій  та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні комісії розглянуто:

57 справ громадян, які на загальних підставах не мають права на призначення субсидії відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленогогазу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою КМУ №848 від 21.10.1995 року (зі змінами та доповненням);

7 справ допомоги внутрішньо переміщеним особам на проживання.

1 справу громадян про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, відповідно до фактичного місця проживання.

За рішенням комісії:

• призначено житлову субсидію  - 55 сім’ям;
  • відмовлено в призначенні субсидії – 2 сім’ям;
  • внесено до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги згідно фактичного місця проживання – 1 сімю. Зауважимо, що при прийнятті рішень про призначення (непризначення) субсидії, включення до Єдиного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, ВПО, адреси фактичного місця проживання осіб, комісією бралися до уваги складені  акти обстеження матеріально-побутових умов сімей.