Головна Новини Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ.

Червень 2019

Під керівництвом заступника голови РДА І.О.Петрусевич відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій   та установ.

Розглядались наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації,   районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач:  Салтанюк Віктор Леонідович – керівник  апарату  Сквирської райдержадміністрації;

2.  Про стан оперативної обстановки на території  району.

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович  – начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

3. Про підсумки виконання місцевих бюджетів за доходами за січень - травень  2019 року.

Доповідач: Круківська Ірина Валентинівна – в.о начальника  управління фінансів райдержадміністрації.

4. Про стан надходження податків від зборів, які забезпечували  виконання дохідної частини місцевих бюджетів різних рівнів  та стан заборгованості по податкам і зборам за січень - травень  2019 року.

Доповідач: Марченко Лариса Миколаївна – начальник Сквирської державної податкової інспекції  Білоцерківської  ДФС у Київській області.

5.  Про хід проведення  державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та державної підсумкової атестації для учнів 9-х класів.

Доповідач: Заболотний Олександр Вікторович - начальник відділу освіти райдержадміністрації;

6. Про  впровадження електронного запису на прийом до сімейного лікаря та електронної амбулаторної картки.

Доповідач: Колесник – Гавронська Наталія Володимирівна, головний лікар Комунального закладу  «Центр первинної медико-санітарної допомоги»;

7. Про стан уримання доріг на території Сквирського району.

Доповідач: Ворушило Микола Степанович - начальник відділу з питань цивільного захисту,  ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства;

8.  Про стан забезпечення санаторно-курортного лікування пільгових категорій громадян району.

Доповідач: Капітанюк Наталія Миколаївна - в.о начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

9.  Про участь в роботі «Круглого столу» проведеного Українським національним інформаційним агентством (УКРІНФОРМ) з питань співпраці реформованих  друкованих  видань з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування у формуванні державної політики та висвітленні  інтересів територіальних громад.

Доповідач: Бондарчук Катерина Федорівна – директор (головний редактор) приватного підприємства «Редакція районної газети  «Вісник Сквирщини»;

10. Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах  райдержадміністрації.

Доповідач: Шеремет Олена Борисівна - завідувач сектору контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації.