Головна Соціальна сфера Сектор молоді та спорту Новини Олімпійський день – свято спорту!

Червень 2019

Олімпійський день – свято спорту! Друк

Кожного року на п’яти континентах світу, в Україні а також і на Київщині, в червні місяці, традиційно проходить Олімпійський день – свято спорту, здорового способу життя, живого спілкування людей. Цього року спортивний фестиваль відбувся 08 червня в місті Ірпінь.

На це свято молодості і краси з нетерпінням чекають чоловіки і жінки, дошкільнята і школярі, спортсмени, і просто ті хто хотів спілкування, позмагатися, проявити себе, свої фізичні та моральні якості із кращої сторони.

Традиційно на заході такого рівня були присутні поважні гості,зокрема з вітальними словом і подяками виступилиначальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації Сергій Тимофєєв та голова відділення Національного Олімпійського Комітету України в Київській області Ігор Малинський.

Слід зазначити що не обійшли стороною цей популярний захід спортсмени Сквирщини. Представницька делегація району, очолювана завідувачем сектору молоді та спорту райдержадміністрації Ігорем Володимировичем Голубом, головою МФОК «Старт» Миколою Михайловичем Поліщуком та тренером Сквирської ДЮСШ Оленою Сергіївною Фартушною , продемонструвала якісну спортивну підготовку та майстерність. Олена Фартушна –стала бронзовим призером в змаганнях з дартсу.

Цей захід став чимось більшим, важливішим ніж спорт. Він дав можливість використати спорт для виховання молодого покоління і всіх жителів Київщини в дусі поваги, дружби, доброзичливості та інших моральних та фізичних якостей, які лежать в основі життя нашого суспільства, нашої нації.