Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 березень № 87 06 березня 2012 року " Про заходи щодо профілактики захворювань тварин на африканську чуму та сказ "

Вересень 2012

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

06 березня 2012 року                                                                                         № 87

Про заходи щодо профілактики

захворювань тварин на

африканську чуму та сказ

Розглянувши клопотання Київської обласної та Сквирської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок, відповідно до ст.ст.13,16,21 Закону України “Про місцеві державні адміністрації“, ст.8,37 Закону України “Про мисливське господарство та полювання“,   та з метою забезпечення виконання рішення державної  протиепізоотичної комісії при Київській облдержадміністрації від 04.11.2011, проведення роботи по відтворенню мисливських тварин, здійснення контролю за дотриманням природоохоронного законодавства:

1. Погодити Сквирській районній організації Київської обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок оформити в установленому законодавством порядку довгострокові договори на використання мисливських угідь за межами населених пунктів району.

2. Рекомендувати міському та сільським головам провести відповідну роботу  в межах повноважень та згідно з чинним законодавством.

3. Управлінню державної ветеринарної медицини у Сквирському районі забезпечити постійний контроль за дотриманням вимог законодавства щодо здійснення  профілактичних заходів та боротьби з африканською чумою та зі сказом тварин.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                                     М.Д.Горбалінський