Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 березень №95 07 березня 2012 року " Про проведення в Сквирському районні двомісячника благоустрою населених пунктів"

Вересень 2012

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

07 березня 2012 року                                                                     №95

Про проведення  в Сквирському районні                                                                         двомісячника благоустрою населених пунктів

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації“, “Про благоустрій населених пунктів“, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.11.2009 №1320-р “Про затвердження  Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки“, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 29.02.2012р. №82 “Про проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів“, та з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення населених пунктів та прилеглих до них територій Сквирського району:

1. Провести з 12 березня по 14 травня 2012 року в Сквирському районі двомісячник  благоустрою населених пунктів (далі – двомісячник благоустрою).

2. Утворити районний штаб з питань організації проведення місячника
благоустрою у складі згідно з додатком.

3.  Виконкомам міської  та  сільських рад:

3.1. Утворити  відповідні  штаби:

3.2.Забезпечити  виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, тощо.

3.3.Організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, очищення від  сміття та металобрухту лісосмуг уздовж доріг.

3.4. Виконати запланований обсяг  робіт з будівництва і ремонту доріг, тротуарів, шляхових смуг, павільйонів на зупинках пасажирського транспорту.

3.5. Привести в належний санітарний та естетичний  стан прибудинкові території, парки, сквери, спортивні та господарські майданчики, місця вигулу домашніх тварин (собак), інші об’єкти благоустрою населених пунктів.

3.6. Залучати до проведення заходів двомісячника благоустрою громадськість, учнівську та студентську молодь.

3.7.Інформувати районний штаб з питань організації проведення двомісячника
благоустрою через відділу  містобудування,  архітектури,  житлово-комунального  господарства райдержадміністрації в терміни до 28 березня, 11 та 25 квітня, 11 травня 2012р.

3.8. У рамках двомісячника провести акцію “Посади своє дерево“.

4. Відділу  містобудування,  архітектури,  житлово-комунального  господарства інформувати обласний штаб з питань організації проведення двомісячника благоустрою в Київській області  про здійснені заходи через головне управління житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації в терміни до                   29 березня,12 та 26 квітня,14 травня  2012 року.

5. Рекомендувати редакції газети «Вісник Сквирщини» та радіостудії «Шанс»
широко інформувати населення про хід проведення осіннього місячника благоустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника
голови райдержадміністрації Левчука О.В.

Голова адміністрації                                                                   М.Д.Горбалінський