Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 березень №99 14 березня 2012 року " Про зміни в структурі управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації "

Вересень 2012

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14  березня  2012 року                                                                                          №99

Про зміни в структурі

управління агропромислового розвитку

Сквирської райдержадміністрації

Відповідно ст.ст.5,39,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови адміністрації від 07.02.2012 № 54 «Про зміну граничної чисельності працівників структурних підрозділів райдержадміністрації» у структурі управління агропромислового розвитку райдержадміністрації:

1.Ліквідувати з 31.05.2012 р.

1.1.посаду заступника начальника  з питань виробництва, технічної політики та матеріального забезпечення управління агропромислового розвитку;

1.2.відділ з питань виробництва, переробки, маркетингу продукції рослинництва;

1.3.у відділі з  питань виробництва, переробки, маркетингу продукції рослинництва посади:

- начальника відділу;

- головного спеціаліста;

- провідного спеціаліста.

1.4.у секторі з економічного аналізу, прогнозування та врегулювання майнових і земельних відносин:

- посаду спеціаліста І категорії;

1.5. у секторі з питань виробництва, переробки, маркетингу продукції тваринництва:

- посаду спеціаліста І категорії.

2.Утворити з 01.06.2012 р.

2.1.сектор з  питань виробництва, переробки, маркетингу продукції рослинництва;

2.2.посаду провідного спеціаліста.

3. Ввести з 01.06.2012 р.

3.1.у сектор з питань виробництва, переробки, маркетингу продукції рослинництва посади:

- заступника начальника управління агропромислового розвитку, завідувача сектору;

- провідного спеціаліста.

3.2. у сектор з економічного аналізу, прогнозування та врегулювання майнових і земельних відносин посаду:

- провідного спеціаліста.

3.3. у сектор з питань виробництва, переробки, маркетингу продукції тваринництва посаду:

- головного спеціаліста.

4. Начальнику управління агропромислового розвитку райдержадміністрації               Рибаку В.П.:

4.1.подати до 19 березня 2012 р. голові райдержадміністрації на затвердження проект штатного розпису управління агропромислового розвитку райдержадміністрації;

4.2.у встановленому порядку здійснити заходи, пов’язані із структурними змінами в управлінні агропромислового розвитку, у тому числі щодо надання гарантій, пільг і компенсацій вивільнюваним працівникам відповідно до п.1 цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                          М.Д.Горбалінський