Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 березень №100 14 березня 2012 року " Про створення прийомної сім’ї та влаштування дитини на спільне проживання"

Вересень 2012

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14 березня 2012 року                                                                             №100

Про створення прийомної сім’ї та

влаштування дитини на спільне проживання

Розглянувши заяву кандидата у прийомні батьки Найди Наталії Юріївни від 07.02.2012 р., відповідно  до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про забезпечення організаційно - правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2002  № 565 «Про затвердження положення про прийомну сім’ю»,  наказу від 18.06.2008 № 82 Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини Мінсім»ямолодьспорту України, враховуючи рекомендації Київського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, результати проходження курсу підготовки прийомних батьків від 15.12.2011 № 191, висновок служби у справах дітей Сквирської райдержадміністрації від 07.02.2012 № 106 та з метою впровадження сімейної форми державної опіки – прийомної сім'ї, поліпшення становища дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечення найбільш повного захисту їхніх інтересів:

1. Створити в Сквирському районі за адресою: Київська обл.,  Сквирський р-н, м. Сквира, вул. Шевченка,212 прийомну сім’ю та призначити прийомною-матір»ю Найду Наталію Юріївну,11.04.1962 року народження.

2. Влаштувати в створену прийомну сім»ю Смірнова Дениса Валентиновича, 02.06.1999 року народження, статус: дитина позбавлена батьківського піклування.

3. Покласти персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний та психічний розвиток прийомної дитини на прийомну матір Найду Н.Ю.

4. Службі у справах дітей райдержадміністрації:

4.1.Підготувати та надати прийомній матері необхідні документи на дитину,       позбавлену батьківського піклування.

4.2.Забезпечити захист та дотримання житлових та майнових прав дитини, позбавленої батьківського піклування.

4.3.Здійснювати нагляд за умовами проживання дітей у прийомній сім»ї.

4.4.В день влаштування дітей в прийомну сім»ю забезпечити підписання відповідної угоди між органом опіки та піклування та прийомною матір»ю.

4.5. Щорічно подавати звіт про стан утримання і розвитку дітей в сім»ї до служби у справах дітей Київської облдержадміністрації.

5.Сквирському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

5.1. Забезпечити соціальний супровід дитини, яку влаштовано в прийомну сім»ю та надання комплексу послуг, спрямованих  на створення належних умов функціонування сім»ї.

5.2. Щорічно подавати службі у справах дітей сквирської райдержадміністрації звіт про виконання плану соціального супроводу дитини та прийомної сім»ї.

5.3. Закріпити за сім’єю соціального працівника.

6.Управлінню праці та соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації:

6.1.Призначити виплати державної соціальної допомоги на дитину та грошове забезпечення  Найді Наталії Юріївні, 11.04.1962 року народження, у межах видатків, передбачених у державному бюджеті.

6.2.Здійснювати зазначені виплати на дитину та грошове забезпечення прийомній матері  щомісяця до 20 числа.

7. Сквирській центральній районній лікарні:

7.1. Закріпити дільничного лікаря за дитиною.

7.2. Забезпечити дитині проходження двічі на рік медичного огляду та здійснення диспансерного нагляду за нею.

7.3. Щорічно подавати службі у справах дітей Сквирській райдержадміністрації звіт про стан здоров»я дитини, дотримання прийомною матір»ю рекомендацій лікаря.

8.Відділу освіти райдержадміністрації:

8.1. Забезпечити права дитини на здобуття загальної середньої освіти.

8.2. Щорічно подавати службі у справах дітей Сквирської райдержадміністрації звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність шкільного одягу та шкільного приладдя, систематичне відвідування уроків та своєчасність і якість виконання домашніх завдань, відвідування дитиною гуртків, секцій, позашкільних заходів, участь батьків у вихованні дитини.

9. Відділу у справах сім’ї та молоді Сквирської райдержадміністрації забезпечити дитину-вихованця пільговим оздоровленням.

10. Дільничному інспектору міліції щорічно подавати звіт до служби у справах дітей райдержадміністрації про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку дитини, яка виховується в прийомній сім’ї.

11.Відповідальним за збереження житла, майна та речей особистого вжитку прийомної дитини Смірнова Дениса Валентиновича, 02.06.1999 року народження, призначити прийомну матір Найду Н.Ю.

12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника  голови адміністрації Левчука О.В.

Голова адміністрації                                                         М.Д.Горбалінський