Головна Соціальна сфера Сектор молоді та спорту Новини Конкурс кращих практик молодіжної роботи на Київщині в 2019 році.

Липень 2019

Конкурс кращих практик молодіжної роботи на Київщині в 2019 році. Друк

З метою відбору, відзначення і поширення кращих практик молодіжної роботи в Київській області управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА спільно з Київською обласною молодіжною радою започатковано Конкурс кращих практик молодіжної роботи на Київщині в 2019 році.Основні завдання Конкурсу:1) обмін успішним досвідом між молодіжними організаціями та молодіжними працівниками Київської області;2) публічне визнання досягнень та заохочення до подальших напрацювань у напрямі підвищення стандартів якості молодіжної роботи в Київській області;3) популяризація та активізація молодіжного руху на Київщині. До участі у конкурсі в 2019 році запрошуються учасники та учасниці, які мають успішні практики в сферах молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.

Результати конкурсу будуть оголошені в рамках обласного молодіжного форуму у грудні 2019.Найкращі практики увійдуть до друкованого та електронного видання «Каталог кращих практик молодіжної роботи в Київській області».3 переможці Конкурсу отримають призи та відзнаки.Термін подачі анкет – з 27 червня   по 1 жовтня 2019 року. Просимо розмістити інформацію про Конкурс у засобах масової інформації, у соціальних мережах та поінформувати осіб, які мають успішні практики у сферах молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.Ознайомитися з детальною інформацією та заповнити анкету для участі в конкурсі можна за посиланням: https://forms.gle/dHU4wQoHNsyvcZFCA.
Консультації щодо заповнення заявки можна отримати за телефонами:Олена Рожанська, голова Молодіжної ради при Київській обласній державній адміністрації – (098) 101 69 70;Марина Попатенко, начальник управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання облдержадміністрації – (095) 846 55 89.