Головна Новини Повідомлення організацій району Звернення до гормадян

Липень 2019

Звернення до гормадян Друк

На Київщині  розпочався сезон жнив.   І наразі актуальними залишаються питання безпечної жнивної кампанії.    Одним з факторів ризику у період жнивної кампанії – спалювання стерні, після жнивних залишків та розкладання багать на полях. Подібні дії – прямий шлях до виникнення пожеж. Для того аби завершити жнива без пожеж потрібна постійна пильність та ретельне дотримання протипожежних вимог  - сааме це гарантує безпеку як у жнива, так і в період транспортування та зберігання зерна.

Фахівці ДСНС України закликають населення та суб‘єктів господарської діяльності дотримуватися пожежної безпеки під час збирання урожаю!

Основними причинами виникнення пожеж під час жнив є:

• необережне поводження з вогнем;
  • порушення правил експлуатації машин та агрегатів;
  • випалювання стерні.

У цей період найменша іскра від сільгоспмашини чи кинутий недопалок можуть призвести до масштабного загоряння.

Будьте вкрай обережними у поводженні з відкритим вогнем; не паліть та не розводьте багаття поблизу хлібних і лісових масивів; стежте за тим, щоб діти небавилися сірниками, запальничками, смолоскипами; не полюйте в хлібних масивах та поблизу них; при відпочинку розміщуйте стоянки не ближче 100 метрів від хлібних ланів.

Рятувальники звертаються до керівників сільгосппідприємств з проханням поставитись з усією серйозністю до питань організації пожежної безпеки та слідкувати за суворим контролем, щодо заборони спалювання стерні та пожнивних залишків.