Головна Соціальна сфера Сектор молоді та спорту Новини Запрошуємо до наметової таборівки «Молодь в громаді»

Липень 2019

З 16 по 19 липня 2019 року на території Вишгородського району буде проведено наметову таборівку «Молодь в громаді».

Програмою заходу передбачено інформаційно-навчальні тренінги, семінари на тему: «Адвокація молодіжних ідей», «Молодіжна робота в ОТГ», «Включення молоді в процес прийняття рішень, молодіжні ради», зустрічі з громадськими діячами.

До участі запрошуються молодь віком до 35 років, депутати, які опікуються питаннями молодіжної політики, представники відділу/сектору по роботі з молоддю,  представники бібліотек,  завідувачі клубів чи керівники будинків культури, зацікавлена молодь.

Для участі необхідно заповнити електронну анкету за посиланням:

https://forms.gle/mq4JT9BdBJHwb8r6A або заповнити форму, наведену нижче, у термін до 12 липня 2019 року та надіслати її на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою у темі «Молодь в громаді».

Прізвище,

ім’я,

по батькові

Район/ місто/село/ОТГ

народження

Місце навчання/ роботи

Контактні

телефони

Електронна

адреса

Детальна інформація про захід буде повідомлена кожному учаснику особисто після відбору.

Намети, туристичні килимки, харчування учасників, трансфер з міста Києва до місця проведення та у зворотному напрямку забезпечуватиметься організаторами.

Контактна особа: Михайлов Андрій 063-054-42-70, 097-746-94-07.