Головна Новини Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших ...

Серпень 2019

Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і тимчасової комісії з питань погашення  заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

09 серпня 2019 року під керівництвом виконуючої обов’язки голови Сквирської райдержадміністрації  О.В.Славінської було проведено спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і тимчасової комісії з питань погашення  заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засіданні були розглянуті такі питання:

1. 1. Про дотримання  законодавства з оплати праці  на підприємствах, в установах, організаціях району за даними Сквирської ДПІ Білоцерківського управління ГУ ДФС в Київській області, а саме  щодо страхувальників, у яких найманим працівникам нараховувалася заробітна плата нижче законодавчо встановленого рівня 4173 грн..
  2. 2. Про заборгованість із виплати заробітної плати в районі.
  3. 3. Про стан  сплати єдиного соціального внеску суб’єктами господарювання  та фізичними особами-підприємцями  району.

За підсумками засідання прийняті відповідні рішення.