Головна Новини Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ

Серпень 2019

Під керівництвом виконуючої обов’язки голови РДА Славінської Оксани Вікторівни проведена нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій   та установ

На нараді розглядались і обговорювались наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації,   районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач:  Салтанюк Віктор Леонідович – керівник  апарату  Сквирської райдержадміністрації;

2.  Про стан оперативної обстановки на території  району.

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович  – начальник Сквирського відділу поліці

ї ГУ НП у Київській області;

3. Про створення поліцейських станцій на території району.

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович  – начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

4. Про стан надходження податків від зборів, які забезпечували  виконання дохідної частини місцевих бюджетів різних рівнів  та стан заборгованості по податкам і зборам за 7 місяців  2019 року.

Доповідач: Марченко Лариса Миколаївна – начальник Сквирської державної податкової інспекції  Білоцерківської  ДФС у Київській області.

5. Про  вдосконалення лікувально-діагностичного процесу в  комунальному підприємстві Сквирської районної ради «Сквирська  центральна районна лікарня .

Доповідач: Чиж Андрій Григорович - тимчасово виконуючий обов’язки директора комунального підприємства Сквирської районної ради «Сквирська  центральна районна лікарня».

6. Про проведення заходів державного нагляду та контролю в навчально – виховних закладах району.

Доповідач: Довгаль Микола Петрович - начальник управління у Сквирському районі головного управління  Держпродспоживслужби у Київській області.

7.  Про стан підготовки котелень закладів  бюджетної сфери до початку опалювального сезону 2019-20120 рр.

Доповідач: Ворушило Микола Степанович - начальник відділу з питань цивільного захисту,  ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства;

8.  Про план заходів з підготовки та відзначення в районі 28-ї річниці незалежності  України.

Доповідач: Центило-Гіптенко Олеся Леонідівна - начальник відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації;

9. Про зміну порядку надання у 2019 році субвенції з державного бюджету на забезпечення житлом осіб без батьківського піклування.

Доповідач: Рогоза Надія Анатоліївна – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

10. Про подання на відзначення державною нагородою Лучинської Валентини Костянтинівни.

Доповідач: Бай Інна Петрівна – начальник відділу соціальної та психологічної підтримки учасників АТО та їх сімей  районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді;

11. Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах  райдержадміністрації.

Доповідач: Шеремет Олена Борисівна – завідувач сектору контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації.