Головна Новини Засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 28-ї річниці Незалежності України.

Серпень 2019

Під керівництвом виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Славінської О.В. відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 28-ї річниці Незалежності України. У роботі комітету брали участь заступник голови РДА І.О.Петрусевич, заступник голови районної ради О.Г.Грищенко та секретар міської ради В.О.Бондар.

Про стан благоустрою доповів начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства М.С.Ворушило.

За результатами доповіді були дані відповідні доручення директору КП «Сквирське комунальне господарство» О.П.Скарбовійчуку , а також вирішено провести день міського благоустрою 15 серпня.

Були обговорені і уточнені плани заходів з відзначення Дня Державного Прапора України (23 серпня) і Дня незалежності України (24 серпня). В районному плані заходів передбачаються роботи з благоустрою, організація Ходи Гідності, церемонія урочистого підняття Державного Прапору України, покладання квітів до пам’ятників Т.Г.Шевченку, Героям Небесної Сотні, загиблим учасникам антитерористичної операції, урочисті нагородження, святкові концерти, молитви за Україну, конференції, круглі столи, експозиції, екскурсії по краєзнавчому музею, спортивні змагання, святкові дискотеки тощо.