Вересень 2012

року                                                                                             №127

Про забезпечення доступності інвалідів та інших

маломобільних груп населення до об’єктів

соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

в Сквирському районі

Відповідно до  п.2, ст..13, п.п.1, 5 ст.23 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Указів Президента України від 01.06.2005 №900 „Про першочергові заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями”, від 12.12.2007 № 1228/2007 „ Про додаткові невідкладні заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями”, а також врахувавши результати засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при Сквирській райдержадміністрації від 23 березня 2011 року                    (протокол № 1) :

1. До 01.05.2012 головам виконкомів сільських рад Сквирського району вжити заходів щодо завершення облаштування та ремонту  пандусів, кнопок виклику до будівель та споруд, що знаходяться на території сільської ради, які незабезпечені пристроями для доступності до них інвалідів та інших малорухливих груп населення .

2. Голові виконкому Сквирської міської ради до 01.05.2012:

2.1. облаштувати відповідними знаками місця, виділені для паркування автомобілів та інших транспортних засобів, що перевозять інвалідів;

2.2. створити сприятливі умови для пересування інвалідів та осіб з обмеженими фізичними можливостями на візках через пішохідні переходи (встановити похилі з’їзди, прибрати бордюри);

3. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації до 01.05.2012 обладнати пандусами з дотриманням відповідних державних будівельних норм  та кнопками виклику школи району, а також приміщення районного відділу освіти.

4. Виконуючому обов’язки начальнику відділу культури і туризму Сквирської райдержадміністрації до 01.05.2012  обладнати пандусами з дотриманням відповідних державних будівельних норм  сільські заклади культури(клуби, Будинки культури ).

5. Головному лікарю Сквирської центральної районної лікарні до 01.05.2012 року обладнати приміщення медичних закладів району  (амбулаторії, ФАПи) пандусами з дотриманням відповідних державних будівельних норм .

6.Рекомендувати власникам магазинів району  до 01.05.2012  обладнати пандусами та кнопками виклику  магазини, що знаходяться в  користуванні.

7. Технічні заходи погодити із відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства Сквирської райдержадміністрації.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника райдержадміністрації  Левчука О.В.

Голова адміністрації                                                               М.Д.Горбалінський