Серпень 2019

Про схвалення змін до районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирська центральна районна лікарня» на 2019 рік

Відповідно до закону України "Про місцеві державні адміністрації", «Основи законодавства України про охорону здоров’я», статей 52-54, 59, 78, 137 Господарського кодексу України, статей 104-108 Цивільного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада            2016 року № 1013-р "Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я України", розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 821-р "Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я на період до 2020 року", наказу Міністерства охорони здоров’я України від 30 серпня 2010 року № 734 "Про затвердження Примірного статуту закладу охорони здоров’я – комунального некомерційного підприємства та Примірного договору про надання медичних послуг", з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення:

1. Схвалити зміни до районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирська центральна районна лікарня» на 2019 рік (далі - Програма), а саме:

1.1. Доповнити додаток до Програми «Завдання та заходи районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирська центральна районна лікарня» пунктами 11, 12, що додаються.

1.2. Паспорт Програми викласти в новій редакції (додається).

2. Керівнику апарату районної державної адміністрації Салтанюку В.Л. у встановленому порядку організувати подання змін до Програми на розгляд сесії Сквирської районної ради.

3. Після затвердження сесією Сквирської районної ради у встановленому порядку змін до Програми:

3.1. Управлінню фінансів райдержадміністрації спільно із структурними підрозділами райдержадміністрації, відповідальними за виконання Програми, під час формування районного бюджету на відповідні роки передбачати кошти на виконання заходів Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

3.2. Комунальному некомерційному підприємству Сквирської районної ради «Сквирська центральна районна лікарня», управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації:

3.2.1. Забезпечити безумовне виконання заходів щодо реалізації Програми.

3.2.2. Про хід її виконання інформувати райдержадміністрацію через відділ економічного розвитку райдержадміністрації щопівроку до 10 числа місяця, наступного за звітним півріччям.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації відповідно до розподілу обов’язків.

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації                                                           О. СЛАВІНСЬКА

СХВАЛЕНО

Розпорядження виконуючої