Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 квітень №130 18 квітня 2012 року " Про утворення комісії для встановлення технічного стану службових автомобілів"

Вересень 2012

18 квітня 2012 року                                                                                №130

Про утворення комісії для встановлення

технічного стану службових автомобілів

Відповідно до п. 1 ст. 16, п. 9 ст. 39 Закону України ”Про місцеві державні адміністрації”, на виконання розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 27.02.2012 №73 “Про встановлення ліміту    легкових автомобілів, що обслуговують Сквирську районну державну адміністрацію“:

1. Утворити комісію для встановлення технічного стану автомобілів, що перебувають на балансі райдержадміністрації і вивільняються  у зв’язку з встановленням ліміту:

Левчук

Олександр Васильович

- перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії

Члени комісії:

Салтанюк

Віктор Леонідович

- керівник апарату райдержадміністрації;

Дзюнь

Любов Іванівна

- начальник  – головний бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації;

Сердюк

Іван Петрович

-  начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації;

Сікорський

Микола Леонідович

- начальник юридичного відділу, зв’язків з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації;

Васківський

Олександр Сергійович

- головний спеціаліст відділу з питань виробництва, переробки, маркетингу продукції рослинництва управління агропромислового розвитку райдержадміністрації;

Ільченко

Володимир Анатолійович

- водій відділу фінансово – господарського забезпечення  апарату райдержадміністрації

2. Членам комісії до 01.05.2012 встановити технічний стан службових автомобілів ВАЗ 21099, державний номерний знак 44-79 КХВ (1997 року)  та ГАЗ 24, державний номерний знак  80-38 КІВ ( 1975 року).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Левчука О.В.

Голова адміністрації                                                           М.Д.Горбалінський