Головна Соціальна сфера Сектор молоді та спорту Новини Проведення другого етапу національно-патріотичної тернової гри «Криївка УПА-2019».

Вересень 2019

На виконання Указу Президента України від 21 травня 2019 року
№ 286 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», наказу управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання від 10 вересня 2018 року № 52 «Про проведення обласного конкурсу з визначення проектів національно- патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2019 році надається підтримка за рахунок бюджетних коштів», управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації спільно з громадською організацією «Захист прав молоді та релігійних громад» планує проведення другого етапу національно-патріотичної тернової гри «Криївка УПА-2019».

Захід відбудеться з 20 по 22вересня 2019 рокуу селі Мигалки Бородянського району Київської області.

Збір учасників 20.09.2019 о 16:00 год.у селі Мигалки біля пам’ятного знаку Героям УПА.

Гра проводиться з метою відновлення й відкриття закритих сторінок історії України та видатних особистостей українського державотворення, відновлення та виховання історичної пам'яті; популяризації, привернення уваги, відзначення видатних державних дат, подій, пов'язаних зі становленням української державності та виборюванням незалежності, створення умов для інтелектуального, духовного і творчого розвитку молоді, підтримки її ініціатив та інноваційного потенціалу, сприяння консолідації української молоді, що мешкає в різних районах Київщини.

Завданнями проекту є:

-                патріотичне виховання юнаків, дівчат та молоді на прикладі героїчної боротьби вояків Української Повстанської Армії, шляхом їх залучення до гри, де кожен зможе відчути себе борцем за Українську Самостійну Соборну Державу та волю кожного українця, виконуючи під час гри схожі завдання, що стояли перед вояками УПА;

-                вшанування пам'яті вояків УПА, які боролися і загинули на території нашої Батьківщини, зокрема на території Київщини в селі Мигалки Бородянського району;

-                популяризація молодіжного патріотичного руху;

-                фізичне і духовне гартування учасників гри;

-                пробудження національної свідомості в учасників гри та інших категорій громадян, які напряму або опосередковано залучаються до організації і проведення тернової гри «Криївка УПА-2019».

Прошу забезпечити участь у заході учнів 8-11 класів, учителів історії та захисту Вітчизни, представників структурних підрозділів із питань молоді, спорту, культури, освіти, представники гуртків та клубів, що працюють у сфері національно-патріотичного виховання, а також зацікавленої молоді. Крім цього, прошу сприяти організованому транспортуванню учасників до місця проведення заходу та у зворотному напрямку.

Інформацію про бажаючих осіб просимо надіслати до 17 вересня
2019 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , вказавши в темілиста «Криївка УПА-2019».

Контактна особа:

Віталій Онищук – керівник громадської організації «Захист прав молоді та релігійних громад», тел. 068-820-17-24, 066-415-85-95.

Ознайомитися з проведеними заходами ГО «Захист прав молоді та релігійних громад» та дізнатися більше можна на офіційній сторінці у соціальні мережі facebook: https://www.facebook.com/kryivka/.