Вересень 2012

08 травня 2012 року                                                                                            №147

Про надання в оренду земельних

ділянок сільськогосподарського

призначення (невитребувані земельні

частки (паї)) ТОВ «Обрій»

в межах Сквирської міської  ради

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Обрій» про передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 2 шт. загальною площею 6,18 га в межах Сквирської міської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність  земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 5 від 04.04.2012 року) та керуючись Порядком реєстрації договорів оренди земельної частки (паю) затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24.01.2000 року №119, постановою Кабінету Міністрів України від 31.10.2011 року №1185 «Про внесення змін до Методики нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів»,  ст. ст. 17, 124, п.12 та п.17 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам  земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі»:

1. Надати в оренду ТОВ «Обрій» невитребувані земельні частки (паї) кількістю 2 шт. загальною площею 6,18 га №№ 170, 172 за схемою поділу земель колективної власності            КСП ім.Щорса, м. Сквира, вартістю 109697,32 гривень в межах Сквирської міської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 1 рік, з дати реєстрації договору оренди.

2. Встановити річну орендну плату за орендовані земельні частки (паї) в розмірі 4% від їх загальної вартості, що складає 4387,89 грн (чотири тисячі триста вісімдесят сім гривень              89 коп), яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом  30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем  звітного місяця, на розрахунковий рахунок Сквирської міської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

3. В разі коли власники земельних часток (паїв) або їх спадкоємці отримають державні акти на право власності на земельні ділянки, до договору вносяться відповідні зміни.

4. Орендарю укласти договір оренди земельних часток (паїв) та зареєструвати його у  Сквирській міській  раді.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М..

Голова адміністрації                                                            М.Д.Горбалінський