Головна Економіка Підприємництво Підприємництво Впорядкування нормативного регулювання підприємницької діяльності

Серпень 2011

Протягом ІІ кварталу 2018 року Сквирською районною державною адміністрацією регуляторні акти не приймалися.

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.12 Закону України «Про адміністративні послуги», у зв’язку зі зміною законодавства України та з метою приведення нормативно-правових актів Сквирської районної державної адміністрації у відповідність до законодавства України було скасовано всі раніше прийняті  регуляторні акти.

Структурними підрозділами Сквирської райдержадміністрації, які відповідають за здійснення державної регуляторної політики, є юридичний сектор апарату та відділ економічного розвитку райдержадміністрації. Спеціалісти неодноразово проходили підвищення кваліфікації в центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації Київської облдержадміністрації, де висвітлювалися і питання єдиної державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

Суттєвим важелем впливу на розвиток регуляторних процесів є робота координаційної ради з питань розвитку підприємництва при Сквирській райдержадміністрації. На засіданнях координаційної ради та ради підприємців обговорювались питання, що стосуються створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу, питання державного регулювання у сфері підприємництва, стан реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності. На засідання запрошуються представники громадського об’єднання підприємців, асоціації фермерів, керівники підприємств та інші.

Прийом суб’єктів звернення у Центрі надання адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації відбувається 5 днів на тиждень та 7 годин на добу без перерви на обід. У Центрі надання адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації працюють 2 адміністратори, начальник відділу адміністративних послуг та 3 державних реєстратора.

Адміністратори Центру забезпечують прийом та консультування громадян, надання їм адміністративних послуг шляхом взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг, державні реєстратори здійснюють опрацювання документів та прийняття рішень щодо реєстрації нерухомого майна та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

На офіційному сайті райдержадміністрації в рубриці «Центр надання адміністративних послуг», розміщена вся необхідна інформація для суб’єктів звернення щодо організації та порядку отримання адміністративних послуг через Центр.

Протягом І півріччя 2018 року безпосередньо адміністраторами центру було розглянуто 4159 звернень та надано 4437 адміністративних послуг, для порівняння протягом І півріччя 2017 року працівниками Центру розглянуто 5267 звернень та надано 5308 адміністративних послуг громадянам та суб’єктам господарювання.