Головна Новини Нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ

Вересень 2019

Під керівництвом виконуючої обов’язки голови РДА Оксани Вікторівни Славінської проведено нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій   та установ

Розглядалися наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації,   районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач:  Салтанюк Віктор Леонідович – керівник  апарату  Сквирської райдержадміністрації;

2.  Про стан оперативної обстановки на території  району.

Доповідач: Гіптенко Руслан Анатолійович  – заступник  начальника Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

3. Про підсумки виконання місцевих бюджетів за доходами за 8 місяців  2019 року.

Доповідач: Ульянова Марія Василівна – начальниця  управління фінансів райдержадміністрації.

4. Про стан надходження податків від зборів, які забезпечували  виконання дохідної частини місцевих бюджетів різних рівнів  та стан заборгованості по податкам і зборам за 8 місяців  2019 року.

Доповідач: Марченко Лариса Миколаївна – начальниця Сквирської державної податкової інспекції Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області.

5. Про виконання доручення в.о. голови Сквирської районної державної адміністрації від 27.08.19 №71-1 ( щодо забезпечення участі лікарів у  роботі  військово-лікарських комісій, термін виконання до 30.08.2019року.)

Доповідач: Волинець Юрій Петрович - військовий комісар Сквирського районного військового комісаріату;

6. Про виконання доручення в.о. голови Сквирської районної державної адміністрації:

-  від 20.08.2019 № 67-1,   (щодо готовності навчальних закладів району до початку навчального року та опалювального сезону.)

Доповідач: Заболотний Олександр Вікторович – начальник відділу освіти райдержадміністрації;

-  від 22.08.2019 № 69 ( зрізання аварійних дерев на території Сквирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені М. Ольшевського – термін виконання до 01.09.2019року)

Доповідач: Сергієнко Людмила Вікторівна – заступник голова виконкому Сквирської міської ради;

7.   Про  використання розпорядниками та отримувачами бюджетних коштів електронної системи закупівель « PROZZORO»

Доповідач: Пилюта Олександр Петрович - начальник відділу економічного розвитку Сквирської райдержадміністрації;

8. Про виконання  доручення голови Київської облдержадміністрації (протокол наради  голови Київської обласної державної адміністрації з родинами Героїв Небесної Сотні та потерпілими учасниками Революції Гідності   від 21.02.2019 №12), щодо   забезпечення у 2019 році стовідсотковим охопленням оздоровленням та відпочинком дітей Героїв Небесної Сотні, загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції.

Доповідач: Вигівська Оксана Сергіївна – начальниця служби у  справах дітей та сім»ї райдержадміністрації ;

9.  Про підготовку відділень стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання людей  похилого віку в районі до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019 - 2020 років.

Доповідач: Радчук Світлана Петрівна – директорка територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг ) Сквирського району;

10. Про виконання доручення виконуючого обовязки голови Київської облдержадміністрації від 14.06.2019 №28-1 щодо організації системи контролю за графіком доставки пенсій та субсидій.

Доповідач: Носанчук Тетяна Володимирівна - заступниця начальниці об’єднаного  управління Пенсійного фонду України у Сквирському районі Київської області;

11. Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах  райдержадміністрації.

Доповідач: Шеремет Олена Борисівна – завідувачка сектору контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації.