Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 травень №149 08 травня 2012 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Яценку Віктору Івановичу в ме "

Вересень 2012

08 травня 2012 року                                                                                      №149

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують

право власності на земельну ділянку для

ведення товарного сільськогосподарського

виробництва Яценку Віктору Івановичу

в межах Домантівської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання ТОВ «Будпроект м.Сквира» та технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Яценку Віктору Івановичу в межах Домантівської сільської ради Сквирського району Київської області, розроблену ТОВ «Будпроект м.Сквира», та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Яценку Віктору Івановичув межах Домантівськоїсільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель- землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність Яценку Віктору Івановичу земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 3224081800:05:001:0027 площею 0,7092 га (з них ріллі-0,7092 га) за №201 за схемою поділу земель колективної власності КСП «Україна», оформити та видати Яценку Віктору Івановичудержавний акт на право власності на земельну ділянку, зареєструвавши його в управлінні Держкомзему у Сквирському районі.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності законами України про державний земельний кадастр та про ринок земель, але не раніше 1 січня 2013 року, не допускається:

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                            М.Д. Горбалінський